BİLGİ TALEP FORMU

LANSMAN FIRSATLARI İÇİN
FORMU DOLDURUN

LOKASYON

Roya Nova, hayatı sınırlarda değil de merkezinde yaşamak isteyenler için tasarlandı. Rasyonel düşünenler, hayalleri değil hedefleri olanlar, isteklerle ihtiyaçlar arasındaki ince çizgiyi görebilenler için... Finans Merkezi’nin hemen yanı başında, kendi kendine yetebilen bir dünya burası. Barındırdığı tüm özellikler, finans dünyasında çalışan genç, dinamik, yenilikçi katılımcıların düşünceleri ve beklentileri değerlendirilerek belirlendi. İstanbul’da zaman, bütçe ve lokasyon sınırına takılmadan yaşamak istiyorsanız hoş geldiniz: Roya Nova.

Dört bir yanı İstanbul’la çevrili

Atasehir - Ümraniye arasında, Finans Merkezi’nin yanı başında yükselen Roya Nova, size şehrin merkezinde yaşamanın ayrıcalıklarını ve avantajlarını sunuyor. Roya Nova’da zamanınızı trafiğe değil, kendinize ayıracak, günü maksimum 22 saat yaşayabilenlerin aksine 24 saatin tamamını değerlendirebileceksiniz.

800 metre mesafedeki Finans Merkezi’ne, çok yakınınızdaki metro istasyonuna, otobüs duraklarına ya da Türkiye’nin en büyük botanik bahçelerinden biri olan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüyerek gidebilecek, ana artere kolayca çıkıp Ümraniye ile Doğu ve Batı Ataşehir’e kısa sürede ulaşabileceksiniz.

FİNANS MERKEZİ

HASTANE

AVM & MARKET

OKUL

PARK

NEZAHAT GÖKYİĞİT BOTANİK PARKI